Szkła dla kierowców – Drive Control

Szkła okularowe z powłoką Drive Control to soczewki, które wyznaczają nową jakość jazdy w dzień i w nocy.

Soczewki Drive Control to rozwiązanie stworzone dla kierowców. Za sprawą zestawu specjalnie dobranych filtrów Drive Control selektywnie zatrzymuje światło emitowane przez lampy innych pojazdów.

 

Do 90% mniej rażących odblasków.

Czy wiesz, że na komfort i bezpieczeństwo jazdy wpływa nie tylko wyposażenie samochodu, lecz przede wszystkim Twój wzrok?

Prowadzimy samochód przez miasto, a po chwili znajdujemy się poza obszarem zabudowanym, gdzie źródłem światła są reflektory nadjeżdżających samochodów.

Po zmierzchu mamy problemy z rozpoznawaniem znaków, widzeniem krawędzi drogi oraz oceną odległości do nadjeżdżających samochodów. Oślepiające odblaski zmniejszają komfort jazdy i zwiększają ryzyko wypadku.

Źródła niebezpiecznych odblasków na drogach:

– oświetlenie uliczne,

– billboardy i reklamy,

– nadjeżdżające samochody.

Dzięki powłoce Drive Control już teraz możesz zadbać o swoje bezpieczeństwo na drodze.

Soczewki Drive Control jest idealnym rozwiązaniem dla kierowców.Technologia soczewek Drive Control została stworzona z myślą o wyraźnym i komfortowym widzeniu zarówno w ciągu dnia, jak i nocą. Dzięki tej technologii przekraczamy możliwości klasycznej soczewki antyrefleksyjnej, oferując nie tylko odporność na kurz, smugi, zarysowania, zabrudzenia oraz wodę, ale również widzenie pozbawione rażących odblasków.

 

W czasie jazdy dziennej powłoka Drive Control zwiększa kontrast widzenia, redukuje odbicia światła.

 

Po zmroku zmniejsza rozbłyski z lamp samochodów jadących z naprzeciwka