Oferta dla firm

Jak wiadomo, praca w biurze to długie godziny spędzone przed monitorem komputera oraz mnóstwo „papierkowej roboty”. Wszystko to niekorzystnie wpływa na stan zdrowia naszych oczu, powodując ból i zmęczenie. To z kolei przekłada się bezpośrednio na złe samopoczucie, brak koncentracji, apatię, innymi słowy pogorszenie ogólnego stanu zdrowia oraz spadek jakości wykonywanej pracy.  

 

Oferta dla firm

Dlatego też, wychodząc naprzeciw Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 01.12.1998 r. (Dziennik Ustaw Nr 148, poz. 973, par 5.1,7,8.2) zgodnie z którym „każdy pracodawca jest obowiązany zapewnić każdej osobie zatrudnionej, w tym praktykantom i stażystom, na stanowiskach z monitorami ekranowymi profilaktyczną opiekę zdrowotną, w tym okulary korygujące wzrok, zgodne z zaleceniem lekarza”, chcielibyśmy zaproponować Państwu najkorzystniejszą ofertę w regionie w zakresie wykonywania okularów do pracy przy komputerze dla osób narażonych na szkodliwe działanie monitorów komputerowych w Państwa firmie.

Dzięki specjalnej ofercie cenowej jaką proponujemy Państwa firmie, zapewniamy ograniczenie kosztów dla pracodawców, zachowując oczywiście najwyższą jakość wykonywanych przez nas okularów korekcyjnych, potwierdzoną pisemną dwuletnią gwarancją.
Gwarantujemy przejrzystość w rozliczaniu zakupionych przez pracowników szkieł i oprawek. Zapewniamy łatwy i indywidualnie  dopasowany do Państwa potrzeb system rozliczeń. Wystawiamy faktury VAT, na podstawie których można wciągnąć okulary dla pracownika w koszty powadzonej działalności.

 

Wybierając nasz Zakład Optyczny, wybierają Państwo dla swojego zespołu najwyższy standard ochrony wzroku. Gwarantujemy zadowolenie kadry pracowniczej oraz kierowniczej firmy.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani powyższą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 608-766-145 lub mailowo na adres optykjelesnia@gmail.com